Kurumsal

ARMADA, konusunda uzmanlığı, çabukluğu ve işbirliğine verdiği önemle topluma, çevreye, müşterilerine, çalışanlarına değer katmayı hedeflemiş bir firmadır.

ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Mühendislik Enerji Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şirketi 2007 yılında, başta çevre ve denizcilik alanı olmak üzere pek çok alanda danışmanlık hizmetleri vermek ve teknik işlemleri icra etmek amacıyla kurulmuştur.

Başlıca faaliyet alanları AB projeleri hazırlanması ve yürütülmesi, eğitim, mevzuata uyum ve uygulama, yatırım danışmanlığı, kıyı tesisleri yapımında proje, fizibilite, simülasyon, modelleme, tüm izin ve onayların alınması, liman atık kabul tesisi projelendirme ve yönetim planları hazırlanması, çevresel ve sosyal etki değerlendirmesi (ÇED), çevre yönetim planları, SEVESO II kapsamında güvenlik raporları ve dahili acil durum planları, patlamadan korunma dokümanı hazırlanması (PKD), kıyı tesisi ve açık deniz platform risk değerlendirmesi, acil müdahale planlarının hazırlanması ve petrol ve diğer zararlı maddelerle kirliliğe müdahale eğitimi faaliyetlerinin yürütülmesidir.

Photoshop
97
97%
After Effect
70
70%
Reponsiveness
80
80%
Development
91
91%
Javascript
95
95%

Tüm Türkiye’de yüksek teveccühe sahip eğitimlerimiz ve eğitici kadromuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

– ARMADA DANIŞMANLIK